HUTech

Biz Kimiz? Nereden Geldik? Neden Varız?

Hevesleri uçsuz bucaksız, hedefleri hep büyük olan, azimli bir grup genç.

-HUTech

HUTech, ODTÜ Havacılık ve Uzay Topluluğu (HUT) üyeleri tarafından kurulmuş bir teknik takımdır. HUTech, havacılık konusunda tutkulu ve inovasyonu hedefleyen üyeleri bir araya getirerek hava araçları tasarlar, inşa eder ve test eder; havacılık ve uzay bilincini insanlar arasında yayar. Takım havacılıkla ilgili yarışmalara katılır, kendini geliştirmek isteyen üyeler için bir öğrenme ortamı sağlar. Yeni yetenekleri destekler ve teşvik eder.

Nelerle Uğraşırız?

Özetlemek gerekirse bize veya çevremize faydalı her şeyle. Havacılığın tanıtılmasından projelerde görev almaya kadar akla gelebilecek her konuda. Yarışmalarda Topluluğumuzu ve Üniversitemizi temsil eder, eğitimlerle başta üyelerimiz olmak üzere hevesli herkesin gelişimine katkı sağlar, ülkemizde havacılık ve uzay konularının bilinirliğini artırırız.

Size ne katar, neler bekleriz?

HUTech olarak biz, birlikte gelişmenin önemini savunuruz. Birlikte öğrenir, birlikte tecrübe kazanır, birlikte başarırız. Üyelerimize gerek pratik yapma imkanı gerekse sosyal ve takım becerilerini geliştirme imkanı sunarız. Böylece hem hayallerinizi, hobilerinizi hayata geçirme şansı bulur hem de gelecek için kendinize çok güzel yatırımlar yapmış olursunuz.

Sizden tek beklentimiz hevesli olmanız : )

BAŞVURULARINIZI İTİNA İLE İNCELİYORUZ: Başvuru Formu